افغانستان

سعید خوستی: با الهه ازدواج کردم؛ اما به دلایل عقیده‌ای از هم جدا شدیم!

آسواکانیوز(چهارشنبه/۹سنبله/۱۴۰۱): سعید خوستی تایید می‌کند که با دختری به نام الهه ازدواج کرده؛ اما او را هیچ‌گونه لت‌و کوب نکرده است

سعید خوستی، رییس عمومی مطبوعات وزارت امورداخله حکومت سرپرست ط‌البان صبح روز چهارشنبه، ۹سنبله در تویتی نگاشته که او شش ماه قبل با دختری به نام الهه به خواست وی ازدواج کرده بود و دلایلی که دختر مشکل عقیدوی داشته از او جدا شده است.

نوارهای ویدیویی الهه که در صفحات مجازی دست به دست می‌شود، ادعا می‌کند که او را آقای خوستی به زور و جبر در عقد نکاح خود در آورده و او را اکثراً اوقات مورد شکنجه و لت و کوب قرار می‌داده است.

این دختر می‌گوید که یک بار تلاش کرده پس از این که از سعید خوستی جدا شده که بیرون از کشور برود، از نیروهای ط‌البان در مرز پاکستان بازداشت و دوباره به کابل برگشت داده شده است و او را وادار به معذرت‌خواهی و بوسیدن پاهای آقای سعید کرده‌اند.

اما آقای خوستی در این تویت خود تاکید می‌کند که او را مورد هیچ‌گونه لت و کوب قرار نداده و تنها از راه نصحیت می‌خواسته که عقیده وی را درست کند و این دختر به مقدسات و قرآن کریم توهین می‌کرده است.

آقای خوستی نگاشته: « نه وی را لت و کوب کرده‌ام، بر اساس حق و صلاحیت شرعی الهه را طلاق دادم و از بهر این کار ناسنجیده خود سخت پشیمان استم.»

خوستی از نیروهای ط‌البان و شهروندان افغان معذرت‌خواهی کرده و از خداوندج خواسته که او را از بهر این کار نا سنجیده‌اش مورد عفو قرار دهد.

مقالات مرتبط

جواب دهید

Back to top button